Braun Body Groomer | Series 5 BG5550 | Cordless | Lght Grey
- TootjadBraun
- Mudel: BG5550
- Saadavus: 3
-
65€
Braun Body Groomer | Series 5 BG5550 | Cordless | Lght Grey
| All | |
| Aku tühi indikaator | No |
| Akutehnoloogia | Li-Ion |
| Baasjaam | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | 100% waterproof with AquaGrip for control even under the shower |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 252.00 mm |
| Gross weight | 0.353 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Hoiutasku | Yes |
| Juhtmevaba | Yes |
| Laadimisaeg | 1.5 h |
| Lisatallad | Sensitive comb (Body), Body combs with 3 mm & 5 mm |
| Maksimaalne juuksepikkus | N/A mm |
| Minimaalne juuksepikkus | N/A mm |
| Net weight | 0.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1088 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 113.00 g |
| Päritoluriik | Made in Germany |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Braun |
| Producer product family | Body Groomer |
| Producer product name | Series 5 BG5550 |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.115 kg |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Tööaeg (max) | 100 min |
| Toote värv | Lght Grey |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
















